مچبند کشی چسبی اسپشیال پروتکترز کد ۲۰۴۰

موجودی:موجود در انبار

عوامل زیادی میتواند موجب درد و تورم در مچ دست شود. آسیب های مچ دست شامل شکسته شدن استخوان ها، آسیب دیدگی در غضروف ها، کشیدگی تاندون ها و یا ناپایداری در مفاصل مچ دست میتوانند در دراز مدت موجب بروز درد در این ناحیه گردند.

30,000 تومان

موجود در انبار

توضیحات

نام انگلیسی: SPECIAL PROTECTORS WRIST SUPPORT 2040

درباره شرکت( SPECIAL PROTECTORS): این شرکت از سال ۱۹۸۵ تاسیس شده و اهداف آن بررسی نیازهای فیزیکی بدن بمنظور رفع و توانبخشی آنها بوده است. محصولات این شرکت عمدتا پزشکی- ورزشی با برترین و بهترین کیفیت، و دوام بسیار بالا نسبت به سایر رقبا پیشتازی میکند. شرکت اسپشیال پروتکترز دارای تاییده های ISO 9001 ، ISO 13485 و ایزو ژرمن بوده و محصولاتش تحت لیسانس سوئد در تایوان تولید میگردد.

مچ درد !

  •     عوامل زیادی میتواند موجب درد و تورم در مچ دست شود. آسیب های مچ دست شامل شکسته شدن استخوان ها، آسیب دیدگی در غضروف ها، کشیدگی تاندون ها و یا ناپایداری در مفاصل مچ دست میتوانند در دراز مدت موجب بروز درد در این ناحیه گردند.

مچ-درد-

موارد استفاده :

     ۱- با تکنولوژی بالایی که دارد ضعف، کشیدگی و درد در ناحیه مچ را پشتیبانی میکند.

     ۲- مناسب برای هر دو مچ چپ و راست.

     ۳- هر ورزشکار زن و مردی میتواند روزانه از این محصول استفاده نماید.

ویژگیها و ساختار :

     ۱- منعطف و راحت.

     ۲- شستشوی دستی با تهایت آب ۳۰ درجه .( به هیچ وجه از دستگاههای خشک کننده استفاده نگردد)

     ۳- مواد تشکیل دهنده: ۸۰% ایرپرین(نوعی الیاف مصنوعی که ضرری به پوست نمیرساند ،تنفس و گرمای آنرا بالا میبرد و دارای دوام خوبیست) + ۱۰% کول مکس( نوعی الیاف پلی استر محکم طوری طراحی شده که تنفس پوست در مقایسه با الیاف طبیعی مانند پنبه افزایش داداه شده است ) + ۱۰% نایلون.

     ۴- رنگ : بژ.

     ۵- ساخت تایوان.

     ۶- تک سایز.

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…