زانوبند مفصل دارکشی اسپشیال پروتکترز کد ۲۰۷۳

موجودی:در انبار موجود نمی باشد

این زانوبند بعنوان یک زانوبند حرفه ای تامین کننده پزشکی – ورزشی از آسیب های پیش آمده برای تثبیت زانو از قبیل امنیتزانو، نگهدارنده زانو، پشتیبانی زانو، استقامت زانو، حمایت از ضعف زانو، مفصل زانو، پیچیدگی زانو و هرآنچه که مرتبط با قسمتهای مختلف زانو است.

تومان

در انبار موجود نمی باشد

اسپشیال پروتکترز لوگو special PROTECTORS

توضیحات

نام انگلیسی: SPECIAL PROTECTORS KNEE SUPPORT 2073

درباره شرکت( SPECIAL PROTECTORS): این شرکت از سال ۱۹۸۵ تاسیس شده و اهداف آن بررسی نیازهای فیزیکی بدن بمنظور رفع و توانبخشی آنها بوده است. محصولات این شرکت عمدتا پزشکی- ورزشی با برترین و بهترین کیفیت، و دوام بسیار بالا نسبت به سایر رقبا پیشتازی میکند. شرکت اسپشیال پروتکترز دارای تاییده های ISO 9001 ، ISO 13485 و ایزو ژرمن بوده و محصولاتش تحت لیسانس سوئد در تایوان تولید میگردد.

موارد استفاده و ویژگیها: 

  1. این زانوبند بعنوان یک زانوبند حرفه ای تامین کننده پزشکی-ورزشی از آسیب های پیش آمده برای تثبیت زانو از قبیل امنیتزانو،نگهدارنده زانو،پشتیبانی زانو،استقامت زانو،حمایت از ضعف زانو،مفصل زانو،پیچیدگی زانو و هرآنچه که مرتبط با قسمتهای مختلف زانو است.
  2. کشکک زانو باز است.
  3. استفاده برای هر دو زانو چپ و راست.
  4. منعطف و راحت.

ساختار: 

  1.  سه میلیمتر ضخامت جنس .
  2. قابل شستشو 
  3. هر ورزشکار زن و مردی هر روز جهت حرکات پزشکی – ورزشی میتوانند استفاده کنند.
  4. مواد تشکیل دهنده : NEOPRENE RUBBER ۸۰%( نوعی الیاف مصنوعی که ثبات شیمیایی خوبی دارد و دارای انعطاف پذیری بیش از حداست،که دمای بدن را حفظ میکند) +  COOLMAX ۱۰% ( نوعی الیاف پلی استر محکم طوری طراحی شده که تنفس پوست در مقایسه با الیاف طبیعی مانند پنبه افزایش داداه شده است)+ ۱۰% نایلون .
  5. رنگ: بژ
  6. سایز : M / L /S

اندازه گیری در اطراف مرکز زانو: 

 (SMALL                 ۳۱.۷ – ۳۴.۳ cm (۱۲ ۱/۲ ~۱۳ ۱/۲ inches
 (MEDIUM                 ۳۴.۳۰ – ۳۸.۱۰ cm (۱۳ ۱/۲ ~۱۵ inches 
 ( LARGE                   ۳۸.۱۰ – ۴۲.۰۰ cm (۱۵ ~۱۶ ۱/۲ inches