تنیس البوساپورت اسپشیال پروتکترز کد ۲۰۶۰

موجودی:موجود در انبار

این یک محصول حرفه ای برای مراقبت های پزشکی- ورزشی است. ازآنجا که محصول دارای کیفیت بالاییست و درد تنیس البو را کاهش میدهد، آنرا به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم.

55,000 تومان

موجود در انبار

اسپشیال پروتکترز لوگو special PROTECTORS

توضیحات

نام انگلیسی: SPECIAL PROTECTORS TENNIS ELBOW SUPPORT 2060

درباره شرکت( SPECIAL PROTECTORS): این شرکت از سال ۱۹۸۵ تاسیس شده و اهداف آن بررسی نیازهای فیزیکی بدن بمنظور رفع و توانبخشی آنها بوده است. محصولات این شرکت عمدتا پزشکی- ورزشی با برترین و بهترین کیفیت، و دوام بسیار بالا نسبت به سایر رقبا پیشتازی میکند. شرکت اسپشیال پروتکترز دارای تاییده های ISO 9001 ، ISO 13485 و ایزو ژرمن بوده و محصولاتش تحت لیسانس سوئد در تایوان تولید میگردد.

امروزه یکی از مشکلات ورزشکاران راکت بدست مخصوصا در رشته های تنیس ، بدمینتون ، اسکواش و حتی گلف ، درد در اطراف آرنج است که TENNIS ELBOW نامیده میشود. البته این نکته را فراموش نکنید که فقط مختص ورزشکاران نیست بلکه افراد زیر نیز بدلیل تحرک بازو، آرنج ودستشان در معرض خطر این درد هستند :

 • رختکاری کردن ( استفاده تکراری از یک اره ).
 •  نقاشان ساختمان ( رنگ آمیزی مکرر ).
 •  نجارها.
 •  کسانی که از سازهای موسیقی استفاده میکنند.
 •  قصاب ها ، آشپزها و کارگرانی که کار مونتاژ انجام میدهند اغلب از کسانی هستند که به این مشکل برخورد میکنند.
 • علت اصلی درد ELBOW ناشی از حرکات تکراری است که منجر میشود تاندونهای اطراف آرنج دچار کشیدگی یا منقبض شدن ، شود.

درمورد ورزشکارانی که تنیس بازی میکنند ، اینطور است که تاندون هایی که ساعد را به استخوان های آرنج متصل میکنند، ملتهب میشوند.دراین حالت ورزشکاران باید یاد بگیرند که بیشتر از بازوها و عضلات شانه خود کمک بگیرند تا درد در قسمت البو کاهش یابد. اکثر افراد مبتلا به تنیس البو بین سن ۳۰-۵۰ سالگی هستند . همانطور که گفته شد خیلی از افراد میتوانند دچار این عارضه شوند ولی در ورزشکاران راکت بدست بعلت تکنیک ناکافی و تجهیزات نامناسب باعث درد در البو میشود.

درد در اطراف آرنج است که TENNIS ELBOW نامیده میشود

علائم و نشانه های TENNIS ELBOW عبارتند از :

 • درد یا سوزش در قسمت بیرونی آرنج.
 • ضعف و کشیدگی در ساعد نزدیک به آرنج.
 • فعالیت در ساعد مانند راکت دست گرفتن ، چرخش آچار و… .

موارد استفاده و ویژگیها: 

 1. این یک محصول حرفه ای برای مراقبت های پزشکی-ورزشی است.ازآنجا که محصول دارای کیفیت بالاییست و درد تنیس البو را کاهش میدهد، آنرا به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم.
 2. دارای کول مکس و با نفوذ نئوپرین گردش خون بالاتر میرود و درد، آسیب دیدگی ،گرفتگی و رگ به رگ شدن تاندون ها و عضلات پایین آرنج را زود کاهش میدهد.
 3. مناسب برای هر دو آرنج چپ و راست.
 4. از این محصول ارتوپدی-پزشکی خانمها و آقایان هر روز میتوانند استفاده کنند.

ساختار: 

 1. حلقه کشش و گیره قلاب.
 2. پلاستیک نگهدارنده.
 3. پد سیلیکونی.
 4. قابل شستشو .
 5. منعطف و راحت.
 6. مواد تشکیل دهنده : NEOPRENE RUBBER ۸۰%( نوعی الیاف مصنوعی که ثبات شیمیایی خوبی دارد و دارای انعطاف پذیری بیش از حداست،که دمای بدن را حفظ میکند) + ۱۰% COOL MAX( نوعی الیاف پلی استر محکم طوری طراحی شده که تنفس پوست در مقایسه با الیاف طبیعی مانند پنبه افزایش داداه شده است ) + ۱۰% نایلون.
 7.  تک سایز( مناسب برای همه ).
 8. رنگ : بژ