راکت بدمینتون یونکس اصلی مدل ولتریک ۳

موجودی:موجود در انبار

این راکت از اوایل سال 2012 توسط شرکت یونکس تحت لیسانس ژاپن درتایوان طراحی شده و تاکنون تولید میگردد. انعطاف شفت راکت متوسط(MEDIUM) و ساختار فریم آن گرافیت(کربن)+ تنگستن و ساختار شفتش گرافیت (کربن )با درصدبالامیباشد. وزن این راکت 3U حدود 88 گرم و دارای تکنولوژیهای زیر است.(تحمل زهکشی زیر دستگاه برقی استاندارد 24-19 پوند واقعی)

لوگو یونکس yonex

توضیحات

نام انگلیسی: YONEX BADMINTON RACQUET VOLTRIC 3

این راکت از اوایل سال ۲۰۱۲ توسط شرکت یونکس تحت لیسانس ژاپن درتایوان طراحی شده و تاکنون تولید میگردد. انعطاف شفت راکت متوسط(MEDIUM) و ساختار فریم آن گرافیت(کربن)+ تنگستن و ساختار شفتش گرافیت (کربن )با درصدبالامیباشد. وزن این راکت ۳U حدود ۸۸ گرم و دارای تکنولوژیهای زیر است.(تحمل زهکشی زیر دستگاه برقی استاندارد ۲۴-۱۹ پوند واقعی)

در مجموع ولتریک ۳ دارای  سری سنگین (HEAD HEAVY) وبه بازیکنان حرفه ای ونیمه حرفه ای که بدنبال راکت پرقدرت با اسمش قوی هستند ، توصیه میگردد .

ساخت تایوان.

ایزومتریک Isometric

ایزومتریک Isometric

در این تکنولوژی شفت راکتها مربعی طراحی شده تا زه‌ها ( نخ‌ها) در راستای عمودی و افقی در تمام جهات نقاط بیشتری را احاطه کنند. در واقع در این نوع فریم‌ها نسبت به فریم‌های قبلی (تخم مرغی شکل) فضای بیشتری به بازیکنان در ضربات می‌دهد.

Control Support Cap

Control Support Cap

این تکنولوژی طوری طراحی شده که قیفی بالای گریپ (دسته) نسبت به راکتهای دیگر ۸۸% تخت تر و عریض تر شده، این تغییرات در جهت سریع دنبال کردن راکت و مانور فوق العاده سریع راکت می‌باشد.

TRI-VOLTAGE SYSTEM

TRI-VOLTAGE SYSTEM

بطور عموم، وزن اضافی در بالای فریم راکت قدرت ضربه را افزایش داده اما ممکن است کمی از تیزی راکت کاسته شود، در مقابل راکتهای سر سبک تیز و سرعتی‌تر و با کاستی قدرت مواجه هستند. برای اولین بار شرکت یونکس تکنولوژی جدیدی را با موفقیت از ویژگی‌های قدرت استثنائی و سرعت لالا توسعه داده تا بازیکنان بتوانند ترکیبی از قدرت و سرعت را در فریم راکتهای خود داشته باشند.

[
Built-in T-Joint

Built-in T-Joint

یونکس یک ماده )لایه) عمیق گرافیتی را در لایه‌های گرافیت (کربن) در اتصال شفت به فریم قرار داده، تا قدرت ضربه بدون هیچگونه لرزش اضافه‌ای راکت بالا برود.

توجه نمایید

“این محصول بدون زه میباشد ،که هزینه زه و اجرت زهکشی جداگانه محاسبه میگردد.”

 

اطلاعات بیشتر

ساختار فریم

آلمینیوم, تنگستن

ساختار شفت

فول کربن(گرافیت) با درصد بالا

انعطاف شفت

متوسط (MEDIUM)

وزن

(85-89.9 گرم) 3U

نام انگلیسی محصول

YONEX BADMINTON RACQUET VOLTRIC 3

کاور

فول کاور

تحمل زهکشی

19-24 پوند واقعی زیر دستگاه برقی استاندارد

ساخت

تایوان