راکت بدمینتون یونکس اصلی مدل نانوری زی اسپید

موجودی:موجود در انبار

فصلی نو درراکتهای بدمینتون یونکس باطراحی جدید ورنگی متفاوت نسبت به سایر راکتها، این راکت جزء مدرنترین راکتهای بدمینتون یونکس بشمار میرود ، ضمنا این محصول تولید ژاپن می‌باشد و دارای ویژگیهای بسیاری است.

لوگو یونکس yonex

توضیحات

نام انگلیسی: YONEX BADMINTON RACQUET NANORAY Z SPEED

فصلی نو در راکتهای بدمینتون یونکس باطراحی جدید و رنگی متفاوت نسبت به سایر راکتها، این راکت جزء مدرنترین راکتهای بدمینتون یونکس بشمار میرود، ضمنا این محصول تولید ژاپن می‌باشد و دارای تکنولوژیهای بسیاری است.
نانوری زی اسپید در یک آمارگیری توسط شرکت یونکس بوسیله تان بون هیونگ(TAN BOON HEONG)《مالزی》رکورد سرعتی معادل ۴۹۳ کیلومتر در ساعت زده شده که در کتاب گینس به ثبت رسیده است.
nanoray z-speed
انعطاف شفت این راکت خیلی خشک ، ساختار فریم آن گرافیت(کربن)+ سونیک متال و شفتش گرافیت(کربن) با درصد بالا + نانومتریک  و دارای وزنی حدود( ۸۵- ۸۹.۹ )۳Uگرم میباشد .
تحمل زهکشی زیر دستگاه برقی استاندارد ۲۷-۲۰ پوند واقعی است.

این راکت نه سر سنگین ( HEAD HEAVY ) و نه سر سبک ( HEAD LIGHT ) است ” در واقع (EVEN BALANCE) بشمار میرود “و مخصوص بازیکنان حرفه ای طراحی شده که میخواهند از ضربات سریع و تیز خود با دقت بالا لذت ببرند.

 nanoray z

SBZ Snap back zone

SBZ Snap back zone

طراحی فریم منحصر به فرد برخی راکتها طوریست که در فریم در بالای آن بسمت چپ و راست نازکتر است. در این قسمت گرافیت (کربن) با درصد بالا، مواد الاستیکی قدرتمند بکار رفته و به این ترتیب قدرت ضربه و دفع توپ افزایش داده شده است.

Swing Speed Increased By Joh

Swing Speed Increased By Joh

در ۴ طرف راکت به منظور افزایش سرعت طراحی شده است. یک فریم جدید و شفت نازک و بلند به همراه نانومتریک با ماده X-Fullerne یک راکت اکتیو آئروداینامیک را تولید نموده است.

Compact frame

Compact frame

تکنولوژی از یونکس که فریم را فشرده (کوچکتر) کرده و باعث می‌شود مقاومت هوا شکسته شده و ضربات بازیکنان پر احساس تر روانه شود.

نانومتریک Nanometric

نانومتریک Nanometric

نانومتریک قدرت اتصال بین الیاف کربن را افزایش می‌دهد، همچنین ۶۰% ضخامت باعث می‌شود سختی راکت در شفت و فریم بالا برود بدون اینکه وزن راکت افزایش یابد. انقلاب نانومتریک در واقع حفظ سختی، وزن سبک، سرعت و کنترل بهتر در راکت می‌باشد.

X-Fullerene

X-Fullerene

X-Fullerene نسل جدیدی از مواد است که دارای ۴ ردیف شعاعی از اتمهای کربن را بهم متصل می‌کند. تا یک ساختار یکپارچه داشته باشد. X-Fullerene در رزین استفاده می‌شود که الیاف کربن ان را پیوند می‌دهد و باعث افزایش ده برابری نیروی اتصال، ۵% قدرت ضربه و ۱۵% افزایش استحکام می‌شود.

SONIC METAL

SONIC METAL

Sonic Metal یک آلیاژ تیتانیومی فوق‌العاده قوی، سبک وزن و انعطاف پذیر است که یونکس در بالای فریم راکتها طراحی نموده است. این تکنولوژی دو مزیت دارد: اول) قدرت راکت در حمله بیشتر می‌شود. دوم) زمانی که به توپ ضربه زده می‌شود صدای قوی و انفجاری ایجاد می‌نماید.

ایزومتریک Isometric

ایزومتریک Isometric

در این تکنولوژی شفت راکتها مربعی طراحی شده تا زه‌ها ( نخ‌ها) در راستای عمودی و افقی در تمام جهات نقاط بیشتری را احاطه کنند. در واقع در این نوع فریم‌ها نسبت به فریم‌های قبلی (تخم مرغی شکل) فضای بیشتری به بازیکنان در ضربات می‌دهد.

NEW Grommet Pattern

NEW Grommet Pattern

ایجاد پین‌های متعدد با فاصله یکنواخت باعث می‌شود تا زه‌ها با نظم خاصی زهکشی شوند تا کارایی بالایی داشته باشد.

Horizontal-A Concept

Horizontal-A Concept

یونکس یک الگوی جدید طراحی کرده که کوچکترین فریم را در تاریخ تولید نماید. الگوی پین‌های ۴ تایی که بصورت افقی بوجود آمده تا انعطاف پذیری بیشتری را در زه ایجاد کند و یک حسن خوب در ضربه به بازیکنان بوجود آورد. بنابراین ضربات خارج از مرکز راکت نیز قدرتمند می‌باشد.

SOLID FEEL CORE

SOLID FEEL CORE

نوعی تکنولوژی خاص ژاپنی که باعث جلوگیری از لرزش‌های مضرر در فریم راکت می‌شود.

Aero Frame

Aero Frame

در این تکنولوژی مقاومت هوا کاهش ‌می‌یابد و چرخش سریعتری را ایجاد می‌کند.

NEW Built-in T-Joint

NEW Built-in T-Joint

NEW Built-in T-Joint ساخته شده از یک ماده پلاستیکی سبک وزن ساخته شده از فوم و رزین که کیفیت و عملکرد راکت را در اتصال شفت به فریم افزایش می‌دهد و باعث بالا بردن ثبات و سرعت توپ در برخورد با زه می‌شود.

Ultra slim long shaft

Ultra slim long shaft

قرار دادن Nanopreme در شفت راکت، شتاب بیشتری نسبت دیگر راکتها تضمین می‌کند، در عین حال هنگام خم کردن و رها کردن دو راکت تحت یک نیروی مجازی یکسان، راکتی که خیلی شفت نازک و بلندی داشته باشد تقریباً دو برابر دیگر راکتها ضربه روانه می‌کند (حدود ۰.۰۱۸ ثانیه) همین امر موجب ذخیره نیرو از شفت و انتقال آن به فریم می‌گردد.

Control Support Cap

Control Support Cap

این تکنولوژی طوری طراحی شده که قیفی بالای گریپ (دسته) نسبت به راکتهای دیگر ۸۸% تخت تر و عریض تر شده، این تغییرات در جهت سریع دنبال کردن راکت و مانور فوق العاده سریع راکت می‌باشد.

توجه نمایید

“این محصول بدون زه میباشد ،که هزینه زه و اجرت زهکشی جداگانه محاسبه میگردد.”

اطلاعات بیشتر

ساختار فریم

فول کربن(گرافیت) با درصد بالا + سونیک متال

ساختار شفت

فول کربن(گرافیت) + نانومتریک

انعطاف شفت

خیلی خشک

وزن

85- 89.9 گرم

نام انگلیسی محصول

YONEX BADMINTON RACQUET NANORAY Z SPEED

کاور

فول کاور

تحمل زهکشی

20-27 پوند واقعی زیر دستگاه برقی استاندارد