راکت بدمینتون یونکس اصلی مدل ولتریک ۰ اف

موجودی:موجود در انبار

راکت یونکس مدل ولتریک 0F از اوایل سال 2016 توسط شرکت یونکس تحت لیسانس ژاپن در چین تولید میگردد ، بطوریکه هر ساله رنگ این راکت دستخوش تغییرات بوده است.

لوگو یونکس yonex

توضیحات

نام انگلیسی: YONEX BADMINTON RACQUET VOLTRIC 0F

این راکت از اوایل سال ۲۰۱۶ توسط شرکت یونکس تحت لیسانس ژاپن درچین تولید میگردد. شفت این راکت بسیار انعطافی (HI-FLEX)و ساختار فریم آن گرافیت+تنگستن و ساختار شفتش گرافیت میباشد.وزن این راکت ۴u حدود ۸۰-۸۴.۹ گرم و دارای تکنولوژیهای زیر است.(تحمل زهکشی زیر دستگاه برقی ۲۴ – ۱۹ پوند واقعی)

در مجموع این راکت بدمینتون یونکس به بازیکنان نیمه حرفه ای توصیه میگردد که بدنبال راکتی هستند که وزن سبکی داشته و دارای سری نسبتا سنگین و اسمشش قوی باشد.

ایزومتریک Isometric

ایزومتریک Isometric

در این تکنولوژی شفت راکتها مربعی طراحی شده تا زه‌ها ( نخ‌ها) در راستای عمودی و افقی در تمام جهات نقاط بیشتری را احاطه کنند. در واقع در این نوع فریم‌ها نسبت به فریم‌های قبلی (تخم مرغی شکل) فضای بیشتری به بازیکنان در ضربات می‌دهد.

TRI-VOLTAGE SYSTEM

TRI-VOLTAGE SYSTEM

بطور عموم، وزن اضافی در بالای فریم راکت قدرت ضربه را افزایش داده اما ممکن است کمی از تیزی راکت کاسته شود، در مقابل راکتهای سر سبک تیز و سرعتی‌تر و با کاستی قدرت مواجه هستند. برای اولین بار شرکت یونکس تکنولوژی جدیدی را با موفقیت از ویژگی‌های قدرت استثنائی و سرعت لالا توسعه داده تا بازیکنان بتوانند ترکیبی از قدرت و سرعت را در فریم راکتهای خود داشته باشند.

AERO+BOX variframe

AERO+BOX variframe

ترکیبی از مواد سخت برای روانه کردن ضربات سریع و با دقت.

TFA CAP

TFA CAP

در راکتهایی که شفت دارای انعطاف پذیری بالایی می‌باشد، به صلاحدید کمپانی یونکس و بستگی به نوع راکت برای جلوگیری از لرزش و ارتعاش شفت و کاهش آن این تکنولوژی بکار برده می‌شود.

توجه نمایید

“این محصول بدون زه میباشد ،که هزینه زه و اجرت زهکشی جداگانه محاسبه میگردد.”

اطلاعات بیشتر

ساختار فریم

گرافیت با تنگستن

ساختار شفت

گرافیت

انعطاف شفت

HI-FLEX(بسیار انعطافی)

وزن

80-84.9 گرم

نام انگلیسی محصول

YONEX BADMINTON RACQUET VOLTRIC 0F

رنگ

مشکی طرحدار

کاور

فول کاور

تحمل زهکشی

19 – 24 پوند واقعی زیر دستگاه برقی

ساخت

چین