راکت بدمینتون یونکس آرک سابر ۱۱

موجودی:موجود در انبار

این راکت از سال 2013 با طراحی نوین و رنگی زیبا توسط شرکت یونکس در ژاپن تولید شده و وارد بازار شده است. انعطاف شفتش خشک وساختار فریم آن گرافیت(کربن) بادرصد بالا + کربن نانو تیوب + سونیک متال و شفتش گرافیت با در صد بالا و وزن راکت (85-89.9 گرم) 3U می‌باشد. این راکت دارای تکنولوژیهای بسیاری می‌باشد.

لوگو یونکس yonex

توضیحات

نام انگلیسی: YONEX BADMINTON RACQUET ARCSABER 11

این راکت از سال ۲۰۱۳ با طراحی نوین و رنگی زیبا توسط شرکت یونکس در ژاپن تولید شده و وارد بازار شده است. انعطاف شفتش خشک وساختار فریم آن گرافیت(کربن) بادرصد بالا + کربن نانو تیوب + سونیک متال و شفتش گرافیت با در صد بالا و وزن راکت (۸۵-۸۹.۹ گرم) ۳U می‌باشد. این راکت دارای تکنولوژیهای بسیاری می‌باشد.

در مجموع این راکت سر نسبتاً سنگینی(HEAD HEAVY) دارد و مناسب برای بازیکنان حرفه‌ای می‌باشدکه مچ قوی دارند و می‌خواهند از ضربات اسمش خود لذت کافی ببرند.

توفیق هدایت از بازیکنان برجسته ای بود که در مسابقات از آرک سایبر ۱۱ بهره میبرد.

Neo CS CARBON NANOTUBE

Neo CS CARBON NANOTUBE

با تکیه بر این تکنولوژی انعطاف پذیری بیشتر، دوام و عملکرد قدرت انفجاری فوق‌العاده‌ای در راکت ایجاد می‌کند. این ترکیب فوق‌العاده، فریم را قادر می‌سازد به سرعت به حالت معمولی بازگردد و قدرت نفوذ در ضربه را افزایش می‌دهد.

SONIC METAL

SONIC METAL

Sonic Metal یک آلیاژ تیتانیومی فوق‌العاده قوی، سبک وزن و انعطاف پذیر است که یونکس در بالای فریم راکتها طراحی نموده است. این تکنولوژی دو مزیت دارد: اول) قدرت راکت در حمله بیشتر می‌شود. دوم) زمانی که به توپ ضربه زده می‌شود صدای قوی و انفجاری ایجاد می‌نماید.

ایزومتریک Isometric

ایزومتریک Isometric

در این تکنولوژی شفت راکتها مربعی طراحی شده تا زه‌ها ( نخ‌ها) در راستای عمودی و افقی در تمام جهات نقاط بیشتری را احاطه کنند. در واقع در این نوع فریم‌ها نسبت به فریم‌های قبلی (تخم مرغی شکل) فضای بیشتری به بازیکنان در ضربات می‌دهد.

NEW Grommet Pattern

NEW Grommet Pattern

ایجاد پین‌های متعدد با فاصله یکنواخت باعث می‌شود تا زه‌ها با نظم خاصی زهکشی شوند تا کارایی بالایی داشته باشد.

SOLID FEEL CORE

SOLID FEEL CORE

نوعی تکنولوژی خاص ژاپنی که باعث جلوگیری از لرزش‌های مضرر در فریم راکت می‌شود.

AERO+BOX variframe

AERO+BOX variframe

ترکیبی از مواد سخت برای روانه کردن ضربات سریع و با دقت.

NEW Built-in T-Joint

NEW Built-in T-Joint

NEW Built-in T-Joint ساخته شده از یک ماده پلاستیکی سبک وزن ساخته شده از فوم و رزین که کیفیت و عملکرد راکت را در اتصال شفت به فریم افزایش می‌دهد و باعث بالا بردن ثبات و سرعت توپ در برخورد با زه می‌شود.

T-anchor

T-anchor

یک توع مواد سخت ترکیبی که در T-Joint بکار برده می‌شود ال باعث کاهش لغزش و لرزش اضافه اتصال شفت به فریم گردد.

Ultra PEF

Ultra PEF

تکنولوژی که فیبر فوق‌العادع پلی اتیلن در داخل شفت بکار برده شده بطوریکه قادر به شناور شدن بر روی آب است. (منظور از سبکی بیش از حد از است) در ضمن شفت مقاومت بالایی در برابر نیروهای عظیم دارد و همین ویژگی باعث حداکثر لرزش شفت می‌شود.

Control Support Cap

Control Support Cap

این تکنولوژی طوری طراحی شده که قیفی بالای گریپ (دسته) نسبت به راکتهای دیگر ۸۸% تخت تر و عریض تر شده، این تغییرات در جهت سریع دنبال کردن راکت و مانور فوق العاده سریع راکت می‌باشد.

توجه نمایید

“این محصول بدون زه میباشد ،که هزینه زه و اجرت زهکشی جداگانه محاسبه میگردد.”

 

اطلاعات بیشتر

انعطاف شفت

خشک

ساختار فریم

سونیک متال, فول کربن(گرافیت) با درصد بالا, نئو کربن نانو تیوب

ساختار شفت

فول کربن(گرافیت) با درصد بالا

وزن

(85-89.9 گرم) 3U

نام انگلیسی محصول

YONEX BADMINTON RACQUET ARCSABER 11

کاور

فول کاور

تحمل زهکشی

19-24 پوند واقعی زیر دستگاه برقی