راکت بدمینتون یونکس اصلی مدل آستراکس۷۷

موجودی:موجود در انبار

از اواخر سال 2017 شرکت یونکس در ژاپن این راکت با استفاده از نظریه تعادل، وزن در سراسر گریپ، شفت وفریم طوری توزیع کرده که فریمش براحتی حالتی چرخشی گرفته و ضربات تیز و سریع زده شود.

لوگو یونکس yonex

توضیحات

نام انگلیسی: YONEX BADMINTON RACQUET ASTROX 77

از اواخر سال ۲۰۱۷ شرکت یونکس در ژاپن این راکت با استفاده از نظریه تعادل، وزن در سراسر گریپ، شفت وفریم طوری توزیع کرده که فریمش براحتی حالتی چرخشی گرفته و ضربات تیز و سریع زده شود.

وزن آستراکس۷۷ حدود (۸۴.۹-۸۰ گرم)۴U ” تحمل زهکشی ۲۸-۲۰ پوند زیر دستگاه برقی” و (۸۹.۸-۸۵ گرم)۳U”تحمل زهکشی ۲۹-۲۱ پوند زیر دستگاه برقی”و دارای تکنولوژیهای بسیاریست.

ASTROX 77 برای بازیکنان کاملا حرفه ای که بدنبال راکتی سرسنگین (HEAD HEAVY)،  حمله ای ، پرقدرت با کنترل بالا هستند ، طراحی گردیده است.

آستراکس ۷۷ برای اولین بار در دنیای بدمینتون از یک ماده گرافیتی جدید که چسبندگی الیاف گرافیت (کربن) را بطور قابل توجهی بهبود میبخشد تا اتصال مستقیم نانو به فیبر گرافیت رابسیار زیاد میکند. این تکنولوژی باعث شده شفت انرژی زیادی ذخیره کند و نیروی پرقدرت و انفجاری را ایجاد نماید.

 
نانومتریک Nanometric

نانومتریک Nanometric

نانومتریک قدرت اتصال بین الیاف کربن را افزایش می‌دهد، همچنین ۶۰% ضخامت باعث می‌شود سختی راکت در شفت و فریم بالا برود بدون اینکه وزن راکت افزایش یابد. انقلاب نانومتریک در واقع حفظ سختی، وزن سبک، سرعت و کنترل بهتر در راکت می‌باشد.

Rotational Generator System

Rotational Generator System

استفاده از نظریه تعادل، وزن در سراسر دسته(گریپ)، شفت و فریم توزیع شده، بطوریکه براحتی حالتی چرخشی گرفته و ضربات تیز و سریع زده می‌شود.

Namd

Namd

یک ماده گرافیتی جدید است که چسبندگی الیاف گرافیت(کربن) را بطور قابل توجهی بهبود می‌بخشد، بطوریکه اتصال مستقیم نانو به فیبر گرافیت را بسیار زیاد می‌کنند. این تکنولوژی باعث شده شفت انرژی زیادی ذخیره کند و نیروی پرقدرت و انفجاری ایجاد نماید.

ایزومتریک Isometric

ایزومتریک Isometric

در این تکنولوژی شفت راکتها مربعی طراحی شده تا زه‌ها ( نخ‌ها) در راستای عمودی و افقی در تمام جهات نقاط بیشتری را احاطه کنند. در واقع در این نوع فریم‌ها نسبت به فریم‌های قبلی (تخم مرغی شکل) فضای بیشتری به بازیکنان در ضربات می‌دهد.

NEW Grommet Pattern

NEW Grommet Pattern

ایجاد پین‌های متعدد با فاصله یکنواخت باعث می‌شود تا زه‌ها با نظم خاصی زهکشی شوند تا کارایی بالایی داشته باشد.

SOLID FEEL CORE

SOLID FEEL CORE

نوعی تکنولوژی خاص ژاپنی که باعث جلوگیری از لرزش‌های مضرر در فریم راکت می‌شود.

AERO+BOX variframe

AERO+BOX variframe

ترکیبی از مواد سخت برای روانه کردن ضربات سریع و با دقت.

NEW Built-in T-Joint

NEW Built-in T-Joint

NEW Built-in T-Joint ساخته شده از یک ماده پلاستیکی سبک وزن ساخته شده از فوم و رزین که کیفیت و عملکرد راکت را در اتصال شفت به فریم افزایش می‌دهد و باعث بالا بردن ثبات و سرعت توپ در برخورد با زه می‌شود.

New Control Support Cap

New Control Support Cap

یونکس یک چهارچوب هشت وجهی در بالای دسته (گریپ) به شکلی جدید طراحی کرده که مقاومت هوا را کاهش می‌دهد تا بتوان براحتی نوک انگشت بازیکن برای ضربه زدن با راکت را آسان نماید.

توجه نمایید

“این محصول بدون زه میباشد ،که هزینه زه و اجرت زهکشی جداگانه محاسبه میگردد.”

Yamaguchi

(Akane Yamaguchi (JPN

 

Intanon_20171024

(Ratchanok Intanon (THA

اطلاعات بیشتر

ساختار فریم

تنگستن, فول کربن(گرافیت) با درصد بالا, نانومتریک

ساختار شفت

فول کربن(گرافیت) با درصد بالا

انعطاف شفت

متوسط (MEDIUM)

وزن

3U حدود 21-29 پوند / 4U حدود 20-28 پوند

نام انگلیسی محصول

YONEX BADMINTON RACQUET ASTROX 77

سال تولید

اواخر سال 2017

رنگ

آبی, زرد

کاور

فول کاور

تحمل زهکشی

20-29 پوند واقعی زیر دستگاه برقی استاندارد