راکت بدمینتون ویکتور مدل تراستر اف

موجودی:در انبار موجود نمی باشد

کمپانی ویکتور از سال 1968 در تایوان تاسیس شده است.این برند در زمینه ساخت تجهیزات بدمینتون سریع و قوی در سراسر جهان، با پیشرفته ترین فن آوری ها راکت ، کفش ، پوشاک و دیگر لوازم جانبی آنرا تولید و پخش مینماید.امروزه ویکتور یکی از برندهای درجه یکی محسوب میگردد که حامی مالی تیم ملی مالزی ، تیم ملی دانمارک و اسپانسر بسیاری از بازیکنان مطرح دنیا در بخش یکنفره و دونفره آقایان و بانوان است.

تومان

در انبار موجود نمی باشد

ویکتور لوگو - victor

توضیحات

نام انگلیسی: BADMINTON RACQUET VICTOR THRUSTER F 

کمپانی ویکتور از سال ۱۹۶۸ در تایوان تاسیس شده است.این برند در زمینه ساخت تجهیزات بدمینتون سریع و قوی در سراسر جهان، با پیشرفته ترین فن آوری ها راکت ، کفش ، پوشاک و دیگر لوازم جانبی آنرا تولید و پخش مینماید.امروزه ویکتور یکی از برندهای درجه یکی محسوب میگردد که حامی مالی تیم ملی مالزی ، تیم ملی دانمارک و اسپانسر بسیاری از بازیکنان مطرح دنیا در بخش یکنفره و دونفره آقایان و بانوان است.

معرفی راکت ویکتور تراستر F :

 • ساختار فریم: فول کربن(گرافیت) با درصد خیلی بالا + پروفیل + موادعالی سخت.
 1. طراحی فریم تراستر F بصورت یک قاب جدید و نوآورانه است ، که ایجاد احساس ضربات کامل و قوی سازماندهی شده ای میشود که مدیریت را در بازی برای بازیکنان هموار میکند.چرخش فریم با SWORD تسریع میشود که بطور موثری ضعف راکتهای سنتی را که عموما آهسته و سنگین بوده اند ، برطرف شده است.قسمت وسط فریم بشکل  AERODYNIM پیوسته با طراحی POWER-BOX است که امکان چرخش های مستقیم و افزایش عملکرد ضدپیچشی را فراهم میکند.شکل فریم تراستر F به نسبت دیگر راکتهای ویکتور ۴%کشیده تر است تا حس ضربات شادابتر و پرانرژی باشد.
 2. شدت حملات تراستر F چگونه است ؟ فریم و شفت این راکت ساختاری از پروفیل میباشد که بسیار پایدار و فوق العاده قوی میباشد که تراستر F توانایی حملاتش ۲۰% افزایش داده شده است.

THRUSTER F

 • ساختار شفت : فول کربن(گرافیت) با درصد خیلی بالا + پروفیل.
 1. شفت تنها رسانه ای است که قدرت را به کل راکت منتقل میکند. بنابر این ، یک شفت باریک ۶.۴ میلیمتری با طراحی لایه ای از پروفیل با سیستم ضدچرخشی تولید شده که ثبات قدرت در این راکت بهبود بخشیده شده و توانایی افزایش قدرت ۱۵.۷% نسبت به سایر راکتها یالاتر رفته است.

thruster f

 • انعطاف شفت : متوسط – خشک(MEDIUM – STIFF).
 • بالانس(توازن) : سرسنگین(HEAD HEAVY).
 • وزن بدون زه :۸۰-۷۵ گرم.
 • تحمل زهکشی زیر دستگاه برقی استاندارد : ۳۰ – ۱۸ پوند.
 • ساخت : تایوان.

با این شاهین بی رقیب به مصاف حریفان بروید !

 •  فریم مربعی شکل یکپارچه + شفت باریک بسیار مقاوم یک ترکیب باور نکردنی را برای بازیکنان حرفه ای که بدنبال راکت سبک ، پرقدرت ، حمله ای و اسمشی هستند ، بوجود آورده است.

thrusterf

 

توجه نمایید

“این محصول بدون زه میباشد ،که هزینه زه و اجرت زهکشی جداگانه محاسبه میگردد.”

THRUSTER-F)

Chinese Taipei)TAI TZU YING)

THRUSTER-K-F)

(LINE HØJMARK KJÆRSFELDT(Denmark

thruster f

(LEE ZII JIA(Malaysia

اطلاعات بیشتر

ساختار فریم

فول کربن(گرافیت) با درصد خیلی بالا + پروفیل + موادعالی سخت

ساختار شفت

فول کربن(گرافیت) با درصد خیلی بالا + پروفیل

انعطاف شفت

متوسط-خشک

وزن

75-80 گرم

تحمل زهکشی

18 – 30 پوند واقعی زیر دستگاه برقی استاندارد

نام انگلیسی محصول

BADMINTON RACQUET VICTOR THRUSTER F

ساخت

تایوان

کاور

فول کاور