راکت بدمینتون ویکتور مدل اسپایدرمن

موجودی:در انبار موجود نمی باشد

کمپانی ویکتور از سال 1968 در تایوان تاسیس شده است.این برند در زمینه ساخت تجهیزات بدمینتون سریع و قوی در سراسر جهان، با پیشرفته ترین فن آوری ها راکت ، کفش ، پوشاک و دیگر لوازم جانبی آنرا تولید و پخش مینماید.امروزه ویکتور یکی از برندهای درجه یکی محسوب میگردد که حامی مالی تیم ملی مالزی ، تیم ملی دانمارک و اسپانسر بسیاری از بازیکنان مطرح دنیا در بخش یکنفره و دونفره آقایان و بانوان است.

شرکت ویکتور برای دومین بار در سال 2017با MARVELهمکاری نموده و راکتی را طراحی کرده که از شخصیت SPIDER-MAN(مردعنکبوتی) الهام گرفته است. این محصول خیلی مورد توجه علاقمندان به بدمینتون قرار گرفته ، زیرا مرد عنکبوتی شخصیتی فرازمینی و افسانه ای دارد و در داستانهایش به انسان کمکهای فراوانی نموده است ، از اینرو یکی از پرفروشترین راکتهای ویکتور بوده که به تعداد محدودی تولید شده است.

تومان

در انبار موجود نمی باشد

ویکتور لوگو - victor

توضیحات

نام انگلیسی : VICTOR BADMINTON RACQUET SPIDER-MAN

کمپانی ویکتور از سال ۱۹۶۸ در تایوان تاسیس شده است.این برند در زمینه ساخت تجهیزات بدمینتون سریع و قوی در سراسر جهان، با پیشرفته ترین فن آوری ها راکت ، کفش ، پوشاک و دیگر لوازم جانبی آنرا تولید و پخش مینماید.امروزه ویکتور یکی از برندهای درجه یکی محسوب میگردد که حامی مالی تیم ملی مالزی ، تیم ملی دانمارک و اسپانسر بسیاری از بازیکنان مطرح دنیا در بخش یکنفره و دونفره آقایان و بانوان است.

شرکت ویکتور برای دومین بار در سال ۲۰۱۷با MARVELهمکاری نموده و راکتی را طراحی کرده که از شخصیت SPIDER-MAN(مردعنکبوتی) الهام گرفته است. این محصول خیلی مورد توجه علاقمندان به بدمینتون قرار گرفته ، زیرا مرد عنکبوتی شخصیتی فرازمینی و افسانه ای دارد و در داستانهایش به انسان کمکهای فراوانی نموده است ، از اینرو یکی از پرفروشترین راکتهای ویکتور بوده که به تعداد محدودی تولید شده است.

 

SPIDER-MAN1

معرفی اجمالی راکت ویکتور اسپایدرمن :

  • ساختار فریم : فول کربن(گرافیت) با درصد خیلی بالا + نانو رزین + مواد عالی سخت.
  • ساختار شفت : فول کربن(گرافیت) با درصد خیلی بالا + نانو رزین + پروفیل.
  • وزن راکت بدون زه : ۸۵ – ۸۰ گرم.
  • انعطاف شفت : متوسط-خشک(MEDIUM-STIFF).
  • توازن(بالانس): سرسنگین(HEAD HEAVY).
  • ساخت : تایوان.
  • تحمل زهکشی : ۲۹ – ۲۰ پوند وافعی زیر دستگاه برقی استاندارد.
  • در مجموع راکت SPIDER-MAN به بازیکنان نیمه حرفه ای و حرفه ای پیشرفته ای که بدنبال راکت خوشدست ، حمله ای و پرقدرت هستند ، توصیه میگردد.

اطلاعات بیشتر

ساختار فریم

فول کربن(گرافیت) با درصد خیلی بالا + نانو رزین + مواد عالی سخت

ساختار شفت

فول کربن(گرافیت) با درصد خیلی بالا + نانو رزین + پروفیل

بالانس راکت

سر سنگین(HEAD HEAVY)

انعطاف شفت

متوسط – خشک(MEDIUM – STIFF)

تحمل زهکشی

20-29 پوند واقعی زیر دستگاه برقی استاندارد

وزن

80-85 گرم

رنگ

آبی-قرمز

ساخت

تایوان

نام انگلیسی محصول

VICTOR BADMINTON RACQUET SPIDER-MAN

کاور

فول کاور