این دوره از مسابقات با حضور ۳۲ ورزشکار زن در رشته بدمینتون در جدول اصلی تورنمنت به رقابت خواهند پرداخت و در ۶ روز تکلیف قهرمان مشخص خواهد شد. در دور اول ۱۶ مسابقه برگزار شد که مهمترین آنها بشرح زیر اعلام میگردد:

  • رنکینگ ۳ جهانی از کشور میزبان (PUSARLA V. Sindhu) به مصاف حریفی از دانمارک رفت و در دو ست براحتی با امتیازات ( ۱۰ – ۲۱ و ۱۳ – ۲۱ ) او را شکست داد.
  • Beiwen ZHANG (امریکا) ” رنکینگ ۱۰ جهانی ” مقابل رقیبی از میزبان به قید قرعه ایستاد و در سه ست بسختی با امتیازات ( ۱۹ – ۲۱ و ۲۲ – ۲۰ و ۱۲ – ۲۱ ) او را مغلوب کرد.
  • نایب قهرمان مسابقات ژانویه ۲۰۱۸ اندونزی ( Saina NEHWAL ) از هند توانست با قدرت کامل در دو ست با امتیازات ( ۱۵ – ۲۱ و ۹ – ۲۱ ) حریفی از دانمارک را حذف نمود.
  • Carolina MARIN (اسپانیا) ” رنکینگ ۳ جهانی ” که تاکنون در سال ۲۰۱۸ توفیقی در فینال تورنمنت ها تا بحال نداشته ، در دو ست متوالی با امتیازات ( ۱۵ – ۲۱ و ۱۱ – ۲۱ ) رقیب تایلندیش را شکست داد.
  • Ratchanok INTANON (تایلند) قهرمان مسابقات ژانویه ۲۰۱۸ مالزی و سوم مشترک مسابقات ژانویه ۲۰۱۸ اندونزی که سالی خوب را شروع کرده ، در دو ست پیاپی براحتی حریفی از کشور میزبان را با امتیازات ( ۴ – ۲۱ و ۶ – ۲۱ ) در هم کوبید و گام اول را پر قدرت برداشت.

در روزهای آتی باید شاهد آن باشیم که قهرمانان این رشته چه نتایجی را رقم خواهند زد.

 

مسابقات هند 2018

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.