در بخش تکنفره مردان ۴ بازیکن به مرحله نیمه نهایی رسیدند که بازیکنی از کشورمان به چشم نمیخورد.

  • در بالای جدول Tien Minh NGUYEN (ویتنام) ” رنکینگ ۴۸ جهانی ” در دور اول استراحت داشت ، در دور دوم علیرضا کاظمی ، در دور سوم فرزین خانجانی و در یک چهارم Muhammed Ali KURT (ترکیه) را حذف نمود و به نیمه نهایی راه یافت. از طرفی دیگر Aryamann TANDON (هند) ” رنکینگ ۴۵۱ جهانی ” در دور اول علیرضا فغفوری ، در دور دوم ANJO (پرتغال) ، در دور سوم نادر مینایی و در یک چهارم مهران شهبازی را حذف کرد و حریف Tien Minh NGUYEN در نیمه نهایی شد.
  • در پایین جدول shreynash JAISWAL (هند) ” رنکینگ ۱۸۵ جهانی ” در دور اول محمد پایراوند ، در دور دوم فربد یاسمی ، در دور سوم ATILANO (پرتغال) و در یک چهارم هم وطنش Kartik JINDAL را مغلوب نمود و راهی نیمه نهایی شد. از سویی دیگر Cao Coung PHAM (ویتنام) ” رنکینگ ۱۰۵ جهانی ” در دور اول به قید قرعه استراحت خورد ، در دور دوم علیرضا کرمی ، در دور سوم KUMAR (هند) و در یک چهارم Emre LALE (ترکیه) را حذف کرد و در نیمه نهایی با shreynash JAISWAL دیدار میکند. بدین ترتیب  چهار بازیکن برتر بخش تکنفره مردان دوتا از هند و دوتا از ویتنام میباشد.

نکته مثبت تکنفره مردان حضور یک نماینده  از کشورمان در مرحله یک چهارم بود که متاسفانه نتوانست جز چهار بازیکن برتر مسابقات قرار گیرد.

اما در بخش دو نفره مردان تیم امیر قاسمی و علیرضا قاسمی توانستند نمایش خوبی ارائه دهند و به مرحله نیمه نهایی راه یابند. آنها در دور اول به قید قرعه استراحت داشتند ، در دور دوم تیم علیرضا فغفوری و نادر مینایی را شکست دادند و در یک چهارم دو نفره اردن که رنکینگ ۱۳۹ جهانی هستند را حذف کردند و به نیمه نهایی راه یافتند . آرزوی موفقیت برای این دو ملی پوش ایرانی داریم که میبایست با تیم هند برای راهیابی به فینال روبرو شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *