کلا ۳۲ ورزشکار در جدول اصلی مسابقات حضور داشتند. در بالای جدول  ۱۶ بازیکن حضور داشته و مسابقات هیجانی را برگزار کردند. PUSARLA V. Sindhu از کشور میزبان در دور اول ، دوم و سوم به ترتیب حریفانی از دانمارک ، روسیه و اسپانیا را شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت. در این مرحله حریفی مشهور از تایلند (Ratchanok INTANON) را در پیشروی خود می دید. Ratchanok INTANON پیشتر توانسته بود دو بازیکن از کشور هند و یک هنگ کنگی را از دور مسابقات خارج نماید و به این مرحله پا نهد. در این بازی جذاب PUSARLA V. Sindhu توانست نبض بازی را بدست گیرد ، و در دو ست متوالی با تشویق تماشاچیان هم وطنش با امتیازات ( ۱۳ – ۲۱ و ۱۵ – ۲۱ ) در ۴۸ دقیقه با اقتدار به فینال راه یابد.

 

Ratchanok INTANON & PUSARLA V. Sindhu

در پایین جدول نیز ۱۶ ورزشکار به رقابت پرداختند. Beiwen ZHANG (امریکا) در دور اول کارش گره خورد و حریفی از کشور میزبان را با امتیازات ( ۱۹ – ۲۱ و ۲۲ – ۲۰ و ۱۲ – ۲۱ ) بسختی از پیشرو برداشت. در دور دوم نیز رقیبی از کشور میزبان را حذف نمود. اما در دور سوم مجددا و با توجه به شرکت کنندگان متعدد کشور میزبان اینبار به مصاف Saina NEHWAL هندی رفت و او را خونسردانه و دور از انتظار در دو ست پیاپی با امتیازات ( ۱۰ – ۲۱ و ۱۳ – ۲۱ ) در هم کوبید و Saina یکی از شانسهای قهرمانی را حذف نمود.

 

Beiwen ZHANG

در نیمه نهایی Beiwen ZHANG حریفی از هنگ کنگ ( CHEUNG Ngan Yi ) را مقابل خود می دید. در این بازی سخت و نفسگیر Beiwen ZHANG در سه ست نزدیک با امتیازات ( ۲۱ – ۱۴ و ۱۲ – ۲۱ و ۱۹ – ۲۱ )  CHEUNG Ngan Yi هنگ کنگی را مغلوب نمود و به فینال مسابقات راه یافت.

 

Beiwen ZHANG

فینال بازیها در ۴ فوریه ۲۰۱۸ بین Beiwen ZHANG و PUSARLA V. Sindhu برگزار خواهد شد تا قهرمان مسابقات مشخص شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *